KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13027011
nr 1302 7011
Etsning
G Borg, "Slussenområdet, med gamla Katarinahissen", Signerad. Motivet: 22x30 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 januari 2020
kl 20:45:49
11/1 12:06:46
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm